Innowacyjne rozwiązanie dla cukrzyków

Cukrzyca to choroba niestety dobrze znana wielu ludziom. Nie tylko jest bardzo ograniczająca ale również wymaga od chorych stałej opieki lekarza i samokontroli polegającej na mierzeniu stężenia cukru we krwi. Zazwyczaj słusznie kojarzy się to z ciążącym obowiązkiem i męczącymi badaniami, zapisywaniem wyników i podobnymi rozwiązaniami. Jednak koncerny medyczne wprowadziły dużo unowocześnień i innowacji, nawet do tej kwestii, czego najlepszym przykładem jest glukometr evercare.

Czym różni się glukometr evercare od zwykłego?

Jest przede wszystkim o wiele bardziej dokładny i eliminuje mnóstwo składników, które mogły wcześniej znacząco wpływać na wynik i realistyczny wymiar pomiaru cukrzycowego. Ten innowacyjny glukometr jest stworzony w ten sposób by naturalne zanieczyszczenia lub środki towarzyszące codziennie każdemu, nie stanowiły problemu i nie wpływały w żaden sposób na wyniki krwi. Taka dokładność pomiarów została osiągnięta dzięki metodzie GDH-FAD. Do tego osiągane wyniki pojawiają się błyskawicznie, nie musisz czekać w danej pozycji lub zastanawiać się nad tym czy aby na pewno trafiłeś z odpowiednią ilością krwi. Dokładne wyniki są na wyciągnięcie ręki. Dzięki specjalnej budowie jaką ma glukometr evercare, również czynniki zewnętrzne nie są w stanie zakłócić wyników stężenia cukru we krwi. Jest to pomocne i zapewnia wiarygodne pomiary, które przecież są świadectwem tego co dzieje się w ciele.

Na czym polega innowacyjność tego glukometru?

Oczywiście jest to w dużej mierze dokładność i wcześniej nie osiągnięta precyzja, jednak to nie wszystko. Jak się okazuje to właśnie glukometr evercare daje możliwość zapisywania wyników w chmurze. Dane zapisywane na wirtualnym dysku, nie muszą być już zapisywane ani zapamiętywane, a lekarz w każdej chwili ma podczas wizyty dostęp do twoich dokładnych wyników. Jest to dokładnie chmura evercere, gdzie możesz przetrzymywać wszystkie swoje wyniki ale również inne informacje takie jak regularność i skład posiłków oraz wiele innych. Wszystko co ma realny wpływ na twój stan zdrowia. Jest to świetne rozwiązanie i duże ułatwienie dla wszystkich, którym już zbrzydło wciąż na nowo zapisywanie wyników lub dla tych, którzy ciągle gubili swoje zapiski. Od teraz nic już nie musi być zapisywane ani na kartce ani na niczym innym. Wszystko to będzie zapisywane automatycznie w chmurze.

Innowacyjne rozwiązanie dla cukrzyków

Jakie nowe rozwiązania czekają od Evercare?

Glukometr evercare jest tylko jednym z licznych innowacyjnych rozwiązań mających na celu ulepszenie i usprawnienie życia osób chorych i potrzebujących stałej opieki jak i kontroli lekarskiej. Ulepszenia mają na celu dążenie do jeszcze większej dostępności i dokładności glukometrów. Ponadto chcą doprowadzić w życie wiele innych rozwiązań w zakresie innych chorób tak by pacjenci mogli w wygodny, szybki i wiarygodny sposób kontrolować swój stan zdrowia we własnym domu.

Partnerem tego artykułu był Zdrowy diabetyk, który ma w swojej ofercie glukometr evercare. Po więcej informacji sięgnij na stronę https://zdrowydiabetyk.pl/produkty/glukometr-evercare/.